Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jó barátod vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó barátod vagy a "szerelmed"?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az egyik nagyon jó barátom ismét összejött a barátnőjével. Pár hónapja szakítottak a haverom hülyesége miatt.

Összvissz ha 1 hónapot együtt voltak most 1,5 hónapja..

A lány egy végtelenül aranyos, kedves, őszinte lány. Nagyon tetszik.. Amikor találkozok vele, akkor többet foglalkozok vele mint a haverom. Van,hogy hozzá sem szól a lányhoz, hanem löki a rizsát másnak. Most se nagyon foglalkozik vele. Nekem azt mondja,hogy szerelmes a lányba, de a tettei nem azt mutatják.


Én viszont azt érzem,hogy egyre inkább vonzódom a barátnőjéhez, és úgy érzem,hogy ő is hozzám. Ő az a lány akit keresek.. s most megtaláltam. De mit csináljak. Nagyon jó barátságba vagyunk.. és az tönkre menne.

Mit tegyek?

Úgy érzem kezdek szerelmes lenni. :S


2011. okt. 7. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

nő miatt barátságot fel ne rúgj !


SOHA !!!


egy barát többet ér

2011. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Attól még hogy egy lány barátkozik veled nem biztos hogy tetszel neki sőt.. Inkább velük visszahúzódóbbak.


Csak tönkreteszel egy (minimum egy...) barátságot ha bepróbálkozol..


f/16

2011. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor sem, ha tudom,hogy az előzőekben a haverom már megcsalta a barátnőjét?

Úgy érzem most sem őszinte.. se hozzá..és hozzám se..:S

Ilyen nincs.. miért ilyen elérhetetlen ez a lány?:D :(

2011. okt. 7. 22:55
 4/6 A kérdező kommentje:
na hát hülye vagyok xd .. azért elérhetetlen mert a haverom barátnője.. :S
2011. okt. 7. 22:56
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

nők jönnek-mennek srác, azt' ha ennek is vége akk 2 szék közé a padlóra esel, me se nő se barát..;)


szal barát fontosabb mint nő!!!!

2011. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az élet egy dupla vagy semmi játék. ha tényleg tetszik, akkor megéri, de biztosabb ha vársz amíg tisztábban látod hogy a csaj mit akar.
2011. okt. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!