Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a fontosabb a (3év) szerelm...

Ki a fontosabb a (3év) szerelmed vagy a (2év) barátod vagy a családtagod?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A szerelmed és a barátod nem ugyanaz? Mi a szitu amiben választani kell? Jobb esetben az embernek nem kell választani a szerelme és a családja között. Ebben ennyi info alapján lehetetlen tanácsot adni, főleg hogy fogalmunk sincs mi ez a 3 év, 2 év.
2010. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rosz haveri barát akit 2éve ismersz és mindig csak azt mondja ami neki számit rossz család és rossz szerelem mert mindig megbánt akivel 3éve vagy


ez lemaradt akkor!!Én vagyok ilyen szerencsétlen?

2010. jan. 3. 00:55
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Természetesen a szerelmem a legfontsoabb, hiszen vele szándékozom leélni az életem. Olyannal nem is kezdek aki nem tudna a legfontosabb lenni. Utána család, barátok. De valójában akkor már a szerelmem a családom. Nem attól lesz valaki fontos hogy a rokonod.
2010. jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!