Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki a szerelmed az egyben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a szerelmed az egyben a legjobb barátod is? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 00:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ez nálunk így van.
2011. jún. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez az ideális/optimális, erre is érdemes törekedni.
2011. jún. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Smartguy86 ***** válasza:
80%
Ennek így is kell lennie!
2011. jún. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze,lehetséges.Én a páromnak mindent elmondhatok. Meghallgat és elmondja a véleményét,de ez fordítva is igaz.Közösen megebszélünk minden esetleges problémát.Nekem a párom 3in 1:DSzerető,A legjobb barátom és olyan mint ha a bátyám lenne,mert hogy csak lánytesóim vannak.
2011. jún. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 napietus ***** válasza:
5%

lehetséges, de nem törvényszerű nekem legjobb barátom egy van gyerekkorom óta, sok barátom van, mégtöbb ismerősöm, de ő a nagybetűs Legjobb Barátom. és azzal ez a kapcsolat nem változott egy jottányit sem, hogy férjhez mentem. ha megváltozott volna ettől, akkor nem is lenne barátság. nem lenne IGAZ barátság. a férjem a szerelmem, a családom tagja, társam, de nem a legjobb barátom. az a pozíció be van töltve 3 éves korom óta :). ahogy a testvéremet is szeretem, de őt mint testvért, anyukámat mint anyát, apukámat mint apát. őket mindannyiukat agyforma MÉRTÉKBEN szeretem, de nem egyformán.


a Legjobb Barátot senki nem tudja erről a helyéről elmozdítani, hacsak ő maga nem tenné. de azt hiszem, abba belehalnék...


29/N

2011. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! szerintem is így van.:)
2011. jún. 10. 00:54
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk így van :) Ő az, akivel mindent megbeszélek, mindent elmondunk egymásnak, egymás lelki támaszai vagyunk. Vele beszéljük ki az embereket, nevetünk, és rengeteg közös programot szervezünk, természetesen. Ő az, akivel mindent megosztok, a legmélyebb titkaimat is, neki öntöm ki a lelkem, és Ő ismer igazán, legmélyebben... És ez fordítva is igaz- én vagyok az egyetlen, akinek Ő elmondja minden titkát... :) Szerintem ez igazi szerelmespárnál alap :)

20L

2011. jún. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk így van. 18/F 17L
2011. jún. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Így lenne természetes.
2011. jún. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

nálunk is így van. Szoktam is néha mondani neki, hogy "te vagy a legjobb barátnőm":) Neki tényleg mindent de mindent elmondok, nincs olyan dolog amit nem tud rólam vagy én nem tudok róla. Sokszor még az se tabu, hogy mekkorát, milyet, hányszor...:D

Sokszor még pletykálkodunk is, mint két vénasszony, de nem baj, vele jár:D

21-L

2011. jún. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!