Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerezted már vissza így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerezted már vissza így? érez még valamit?

Figyelt kérdés
szakítás óta beszélünk,szinte minden nap,neki már kialakulóba van egy kapcsolata amiről nem beszél,ő nem volt ennyire csajozós,nagyon szeretett,mikor beszélünk egymással annyira máshogy viselkedik,néha apró jeleket küld,hogy van még remény...ő tudja hogy én még mindig szeretem...
2011. máj. 26. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szemét. Ha tudja, hogy szereted, akkor meg kellett volna szakítania minden kapcsolatot a te érdekedben.
2011. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből már nem igen lenne jó kapcsolat. Engedd el. Maradjatok jó barátok. Ha már egy újabb kapcsolatot kezdett kialakítani, akkor az ő érzelmei irántad, már messze vannak a szerelemtől. Te is inkább csak a kapcsolatot siratod, nem mis annyira őt. Csak úgy érzed. De lehet, hogy tévedek.
2011. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem is
2011. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Aminek egyszer vége, annak vége, nem tudom mért ilyen nehéz ezt felfogni. Nekem is volt nagy szerelmem, én is a szívem mélyén azt kívántam, bárcsak vele lehetnék még, de már a szakítás után 1 héttel eldöntöttem, hogy soha többé nem fogadom vissza. És ezt tartom is. Másfél éve elutasítok mindennemű kapcsolatot vele (a beszélgetést is beleértve).

Neked sem ártana némi tartás, és nem kéne belerondítanod 1 kialakuló kapcsolatába, elintézve ezzel azt, hogy megpróbáljon túllépni rajtad, és megtalálja a saját boldogságát. Sz@r ügy, de néha azzal fejezed ki a legmélyebb szeretetedet valaki iránt, ha eltűnsz az életéből.

2011. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem én vagyok az aki irogat neki...próbáltuk hogy nem beszélünk egymással,össze is vesztünk,2napnál tovább nem bírta...):
2011. máj. 26. 16:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy vesztetek össze, ha nem beszéltetek? Ha meg akarod szakítani valakivel a kapcsolatot, akkor meg tudod, hiába keres. Nem írsz vissza neki, sőt! létezik a törlés gomb msn-en. Használd a tiltással kombinálva. E-mailekre se válaszolj, telót se vedd fel neki. Én a privát hívásokra sem reagálok soha. Sőt, az ismeretlen számokat sem veszem fel. Nem 1 nagy kunszt, csak akkor, ha nincs semmi más az életedben, amivel leköthetnéd magad.
2011. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lógj a haverjaiddal, és kerüld, a leveleire ne válaszolj, vagy csak szűkszavúan...

Az ilyen pasik annyira gyerekesek...

Csak tetszik neki, hogy még mindig szereted, imponál neki, növeli az egóját

Nem vagy neki több, mint egy afféle ajzószer, hogy legyen önbizalma

Ebből már nem lesz kapcsolat

2011. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hogy vesztünk össze ha nem beszélünk?

úgyhogy volt egy veszekedés jóval szakítás után,és ő mondta hogy nem akar velem rosszba lenni...

2011. máj. 26. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!