Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az orvosi és a fizikus a két...

Az orvosi és a fizikus a két legnehezebb egyetemi szak?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 20:06
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
83%

"Meg nézd már meg, hogy hova juttatták az országot, a nagy okos jogászok. :D"


Most saját magadnak mondtál ellent. Az orvos maximum megöl pár embert, ha béna, a jogászok meg képesek tönkretenni egy egész országot szerinted. Melyik a nagyobb felelősség?

ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%

31.

Te meg nem vagy okos, hogy nem érted. Az iróniát sem.

Nincs itt semmilyen ellentmondás.

Ez nem a képességük, hanem ostobaságuk eredménye.

ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
84%
Kezdjük ott, hogy a politikusok egy része nem rendelkezik jogi végzettséggel. Gondolom közöd nincs az orvosláshoz kedves #32, maximum kis hallgató vagy még nagy egoval.. majd elmúlik 🥲
ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként rengeteg szakma jár felelősséggel, nem csak az orvoslás. Egy ügyvéd munkája sem stresszmentes szórakozás.


Az ápolók sem tanulnak annyit, mégis rengeteg kompetenciájuk van, akkor szerinted ők sem fontosak?

ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
84%

Annyi ostoba kollegám van, akik elvégezték az orvosit…

Nem is részletezem.

ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
23%

33.

Valóban nem, te kis alázatos lélek. Csak a családban vannak orvosok. :D

Én teljesen más tudományterületen tolom és öreg is vagyok.

Az ápolókat meg inkább hagyjuk, mert arra meg pont van rálátásom.

Te sem vagy orvos, ahogy itt tolod, inkább valami középkáder lehetsz, a fehér köpenyes hierarchiában.

Esetleg jogász, aki görcsöl az ügyvédek, szintén 0 felelősségén.

ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
78%

Pont nem érdekel mit hiszel rólam, de ha szeretnéd személyesen is bemutatkozom :)

Én tudom milyen egyetemet végeztem, nem a te megerősítésedre várok. Szimplán nevetségesnek tartom bármelyik szakma lenézését, ahogyan te teszed.

A férjem is orvos, de a testvérei jogászok, soha nem néztem le őket.


Gondolom a te tudományterületed közelébe sem ér egyik szakágnak sem, ezért inkább szidod a többit, mert savanyú a szőlő.


Ha pedig nagyon szeretnél velem találkozni, akkor adok elérhetőséget, gyere be egy rendelésre és ott is legyen ekkora a pofád :)

ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
76%
Hagyjátok, ez a gyűlölködő csak trollkodik. Az ő szegénységi bizonyítványa ha lenézi a társadalom csúcsán állókat. Egyébként jelentve lettek a választai általam, tegyétek ezt ti is.
ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi kamu embert mint akik itt vannak😬🤦 Minden szaknak megvan a nehézsége. Én nem lennék orvos, nem tudnám azt a munkát csinálni, jó nekem a műszaki tudományok területe.
ápr. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!