Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi az őszinte véleményetek...

Mi az őszinte véleményetek erről a kormányzati tervről?

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 11. 21:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

#10

Linkeld a konkrét törvényjavaslatot és megnézzük ott. Arra nem vagyok kíváncsi, hogy valami félkegyelmű politikus mit hazudott róla.

Persze nyilván kinézem, hogy elveszik, de akkor nézzük meg konkrétan, hogy miről szól.

2023. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
#11: Amit kérsz, az megtalálható a 7. sz. kommentnél.
2023. okt. 12. 09:51
 13/32 anonim ***** válasza:

#12

Elolvastam. Igen, csökkentett, de ez pont elég korrektül lett megoldva.

2023. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

11, ott volt a link korábban. én azt olvastam, a félkegyelműt nem.


Nekem az a bajom vele (nem vagyok érintett benne semmiféle téren), hogy tudjuk, hogy nem egyforma a lakosság összetétele a városok bizonyos részein. Márpedig az iskolák körzet szerint be vannak osztva. Még ha fel is vesznek minen körzetbe tartozó hh-st, akkor is lehet, hogy bizonyos településrészen annyival kevesebben vannak, hogy eleve esélytelen a kvótát teljesíteni, hacsak nem indít kampányt, hogy hh-s gyereket venne fel körzeten kívülről.

2023. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

#14

Viszont kisebb a felelősség is. Ez történik a munkahelyeden is. Amikor már a egy csapatot is vezetsz és nem csak a csapat egy tagja vagy, akkor többet kapsz, mert a felelősséged is több.


Egyébként ilyen nagy eltérések város szinten nem szoktak lenni, hogy egyik iskolába csak a HH-s gyerekek vannak a másikban meg egy se.



Btw, másodjára elolvasva nem vagyok benne biztos, hogy csökkenésről szól. A törvényjavaslat támogatást ír, ami szerintem az iskola költségvetésén felül jár, mint extra kiadás.

2023. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ez a gond a MiHazánkkal. Egy tökre nem témába vágó tervezetnél is nekiáll teliszájjal cigányozni. Sötétek mint a föld.
2023. okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

"...nekiáll teliszájjal cigányozni. Sötétek mint a föld."

Hallgatom, a Te javaslatodat. Hogyan oldanád meg a cigánygyerekekkel kapcsolatban az átlagnál sokkal gyakrabban jelentkező iskolai viselkedési problémákat?

Mert a Fidesz jelenleg sza. rá, amig nem az ő kölykeiket verik agyon. De azok elit alapítványi vagy külföldi iskolákba járnak.

MIért fordulhatnak elő ilyen esetek, mint amit D. Dóra az alábbi videóban kb. 3:50-től fokozatosan elővezet?

https://www.youtube.com/watch?v=vGCBK_g4P3s&t=241s

2023. okt. 13. 14:04
 18/32 anonim ***** válasza:

17, a cigányok kérdésével nyilvánvalóan foglalkozni kell.

De ez a javaslat abszolút nem erről szól, ezt csak a cigánymániások mossák össze.

Gyógypedagógus vagoyk, hidd el, találkozom épp elég SNIssel és "problémás gyerekkel".

2023. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2023. okt. 13. 16:29
 20/32 anonim ***** válasza:

Btw, másodjára elolvasva nem vagyok benne biztos, hogy csökkenésről szól. A törvényjavaslat támogatást ír, ami szerintem az iskola költségvetésén felül jár, mint extra kiadás.


15, forráselvonás. Ennyivel csökkentik a feladatellátásra kiutalt összeget. Nem plusz pénz elmaradása. És nem osztják fel a többi iskola közt, hanem marad az államnál a megspórolt összeg.

2023. okt. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!