Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki esetleg tud olyan...

Valaki esetleg tud olyan internetes oldalt ajánlani, ahol emelt szintű kémia tananyagok elérhetők ingyenesen?

Figyelt kérdés
Már néhány napja keresek egy ilyen felületet (magyar nyelven), de eddig nem találtam. Még nincsen tankönyvünk, de már témaköröket kell feldolgozni, amihez nagyon kellene valamilyen emelt online tananyag. Mert találtam kémiás felületeket, de azok nem igazán voltak emeltek. De a másik véglettel is szembetaláltam magam, sok egyetemi anyagot találtam. Erre a néhány hétre amíg nem kapjuk meg a tankönyvet nem szeretnék venni tankönyet.

ma 08:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!