Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matek fakton ez gáznak számít-e?

Matek fakton ez gáznak számít-e?

Figyelt kérdés

Matekkal szeretnék továbbmenni, múlthéten írtunk egy dolgozatot. De érzem, hogy nagyon elrontottam, egy 3-asra talán sikerült megírnom… Gyakoroltam rá, de amikor kikaptam a feladatsort, akkor teljesen leblokkoltam. :(

Eddig csak ötöseim voltak, mert ezelőtt is írtunk már és félek hogy be fog skatulyázni a faktos tanár és innentől kezdve megutál…


ma 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Dehogy gáz.

Én biosz faktos voltam, mert emelt biosz volt a terv. Amikor vettük a genetikát az alap órán és eljött a témazáró akkor egyedül én írtam az egész osztályból karót emelt faktosként. Még a leggyengébb tanuló is írt egy hármast.


Persze aztán a végén kiderült, hogy azért mert rajtam kívül majdnem mindenki puskázott.

Mindenesetre írtam egy 85%-os emelt érettségit a végén és fel is vettek egyetemre ahol már lassan végzek is.

ma 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Matematikatanárként válaszolok. Van 100+ tanítványom a suliban. Hidd el ha valaki nálam hármast ír nem nagyon fogok rá emlékezni! Nem tudom fejben tartani minden diákom jegyét.


A fakton nem szégyen a hármas. Nálunk heti 7 órás a fakt így havi 2 dolgozat van. Simán ki lehet javítani azt a hármast.

ma 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fakton kb senki nem volt ötös a követelmény miatt. Ellenben az emelt érettségin nem lett 90% alatti eredménye senkinek.

Vőjelöltem egy lett második biosz OKTV-n, hogy soha nem volt ötös biológiából a gimiben, mert a tanárnőnél kb lehetetlen küldetés volt :)

ma 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!