Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Várjátok már h kiderüljenek a...

Várjátok már h kiderüljenek a ponthatárok?

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 11:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Pezsgő behűtve, csak kérdés miért lesz bontva, kb ilyen szintű a várakozás.
2023. jún. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

"Pezsgő behűtve, csak kérdés miért lesz bontva, kb ilyen szintű a várakozás."


Sztem semmire, mert az, hogy felvettek, önmagában semmit sem számít. Valahova mindenkit felvesznek, majd ha el is végzed, akkor verheted magad meg pezsgőzhetsz, addig csak a kötelezőt hoztad.

2023. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon mert az első helyem valószínűleg pár ponton fog múlni
2023. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

11. válaszolóhoz hasonlóan. :D

Én egyelőre azt várom, hogy kiderüljön pontosan mennyi pontom van. Aztán annak függvényében fogok izgulni, vagy nyugodtabban várni.

2023. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

12. válaszoló...1 pezsgő, ha felvettek abba a gimibe ahová szerettél volna menni 2. pezsgő, ha magadhoz képest jó eredménnyel le is érettségiztél...3. pezsgő, ha felvettek egyetemre (lehetőleg oda ahová szerettél volna menni.)

4. Pezsgő, ha le is diplomáztál és stb


Az már más kérdés, hogy ki mennyire megy 280 ponttal...De már láttam karom varjút...olyat is aki a 280 ponttal olyan elhivatott volt, hogy elvégezte azt a szakot elég jó eredménnyel.

A lényeg, hogy az ember azt tanulja, amihez van tehetsége vagy elhivatott vagy esetleg mind a kettő.

2023. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
igen
júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!