Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért ment a hiszti a 18...

Miért ment a hiszti a 18 fokról az iskolákban, amikor minden lány haspólóban van télen is?

Figyelt kérdés
2023. febr. 4. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Legyen egy kifogás, amit elő ad a szüleinek, hogy otthon maradhasson, lógjon az iskolából.
2023. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

18 fok az olyan kellemes hőmérséklet megfelelő öltözékben, hogy egyáltalán nem is értettem mi baja az embereknek. Valószínű az, hogy nem tudnak így nyári ruhákban felvonulni, mindent kirakva :D

Lehetne a boltokban, áruházakban is ennyi, mert a télikabát rárohad az emberre vásárlás közben.

2023. febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 A vicc az, hogy még így is nyári ruhákban vannak, hogy 18 fok van elvileg.
2023. febr. 4. 09:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

De vannak akik rendesen fel vannak öltözve és úgy vannak kint az utcán. A másik meg az iskolába egy helybe ülnek úgy azért más elviselni a 18 fokot. Tudom fel lehet venni kabátot és úgy ülni de az siralmas szerintem a 21. században Európában.


Egyetemista vagyok nálunk gyakran volt 18 fok alatt az előadó terembe a hőmérséklet, nagyon kellemes volt úgy 2 órás vizsgákat írni.


Biztos meg fogtok lincselni, hogy nem osztom a véleményeteket, de én így gondolom.

2023. febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert a magyarok többsége siránkozó negatív depresszív életképtelen barom és azt nem látják hogy mennyire jó dolguk és életük van, minden apróságon képesek fennakadni és panaszkodni. Ilyen a mentalitásuk
2023. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Mifelénk senki sincs haspólóban, max a normális pólóját tűri be a magasderekú nadrágjába.


Szerencsére engem már nem érint ez a fűtési borzalom, egyetemista vagyok rég. Rettenetesen tudok fázni télen és ez olyan szinten frusztrálttá tud tenni, hogy a magadfajtákat jól szájbabasznám.

2023. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Jaj, az utóbbi hónapokban minden fűtéssel kapcsolatos kérdésnél előfordult egy valaki, aki a lányok haspólójával meg öltözetével volt elfoglalva, amikor száz ember leírta, hogy az iskolák rosszul szigeteltek, huzatosak, más dolog a hőérzet meg a hőmérséklet, ott a cold stress, amit például pont előttem írt a hatos, és hogy még a covid előtti időkben külföldön is a 20-21 fokot tartották amúgy optimálisnak felnőtt emberek esetében. Ja, és hogy a haspólós lányok csak az első vesemedence-gyulladásig járnak úgyis haspólóban. Az meg már fel sem merült, hogy a tanárok is fázhatnak, meg a 7 éves gyerek fázhat, nem csak a 16 éves elhanyagolt tinilány - mert a szülő, aki törődik a gyerekével, nem engedi el így iskolába. Amúgy meg mindenkinek a saját dolga. De már önmagában ezt a hatalmas általánosítást kár további kommentre méltatni, aki ezzel van elfoglalva, az valószínűleg valami 30-40 feletti pasas aki erre csorgatja a nyálát, különben nem a haspólós lányokat szemezgetné az utcán meg lenne ezzel elfoglalva még otthon is a gyakorin.
2023. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 30-40 feletti és pont utálom a hivalkodó lányokat, de szállj fel egy reggeli buszra vagy nézz fel a tiktokra, hogy mikbe jarkalnak nulla fokban is.
2023. febr. 4. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom a gimibe 3 réteg ruhába megy. Pedig amúgy több van, mint 18 fok, kb. 21.
2023. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!