Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Lányok autóiskolában ha nem...

Lányok autóiskolában ha nem sikerül sokadjára valami akkor gyakran hisztiznek vagy pityeregnek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
A fiúk szoktak toporzékolni is, no meg persze csapkodni. Más kérdés?
2020. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sztem ez az oktatón is múlik.

Hallottam már olyan oktatóról, aki úgy beszélt a tanulóval, hogy én a helyében iszonyatosan rosszul éreztem volna magam, és minden önbizalmam elment volna a vezetéstől.

De az önmagában, hogy hibázom, ha nem aláznak meg miatta, csak felhívják rá a figyelmemet, nekem nem szokott okot adni sírásra. (Pedig eléggé érzékeny vagyok)

2020. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már miért tettem volna? Amúgy egyszer fordult elő, hogy sokadjára nem ment valami, az oktató aznapra hazaküldött. Persze, rosszul esett, de ennyi.
2020. júl. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Attól, hogy valaki nőből van, még nem feltétlenül ideggyenge.
2020. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, én első autós órámon hazavittem a tanárt a rutinpályáról.

A városi vezetési gyakorlaton meg elaludt mellettem.

Szerintem nem voltam hisztis vagy szr sofőr, csak azért, mert puncim van.

2020. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi ez az általánosítás. :D Nyilván sok rá az esély, hogy a tanuló rosszul érzi magát, ha hibázik, és az oktató konkrétan megalázza. De ez szerintem nemtől független. Senkinek sem esik jól, ha ott alázzák, hogy milyen béna. De egy normális oktatónál, aki normálisan bánik a tanulóval, ott valószínűleg nincs semmi probléma.


Amúgy nálam már volt olyan, hogy felcsesztem magam, hogy valamit sokszor elrontottam, de nem hisztiztem soha, és nem is sírtam. :D

2020. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kb a 30. órától kezdve az összeset végig sírtam, jó is volt,főleg hogy 70+ órát vezettem😂

Jogsi természetesen nem lett:)

2020. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

nyilván sokkal gyakrabban sírnak, mint a férfiak, de ez nem csoda, mivel a nők többsége egész életében önbizalomhiányos kislány marad belül.

sikertelen vizsga után síró lányt én is láttam pár éve.

2020. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én rengeteg erős lányt ismerek a környezetemben, nem igazán az a típus egyik sem, aki elsírja magát mindenen. Nyilván mindenki elkeseredik, ha nem jön össze az, amire sokat készült, és izgult érte, elég nagy dolog a jogsi is, de ha nem megy elsőre, másodikra, na bumm. Van még lehetőség. Addig nem érdemes szomorkodni, amíg PÁV vizsgán papírt nem kapsz róla, hogy alkalmatlan vagy a vezetésre... Sokszor segít az oktatóváltás is, sok oktató nagyon is ért ahhoz, hogy a számára egyértelmű dolgok miatt, hogyan húzza a sárban a tanuló önbizalmát. (saját a tapasztalat részben, csak én lesz*rtam XD) A normális lányok, meg nem állnak neki hisztizni sem a vizsgabiztosnak, sem az oktatónak. Abból még sosem lett jogosítvány, és csak a saját méltóságodat viszed padlóra vele. Attól, hogy valaki lány, szerintem nem sírja el magát feltétlenül, persze néha kell, és nincs is gond azzal, ha kulturáltan pityereg, persze nem egy vidám dolog. A legtöbben visszatartják, max hazafelé tartva, ha tényleg nagyon elszomorodik előjön pár könnycsepp. 19f
2020. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Általában a fiúk vágnak le olyan orbitális hisztit, hogy az ég is beleremeg. Láttad volna az exeimet bukàsoknàl, te jó Isten...
2020. aug. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!