Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosisok! Ti mennyit tanultok...

Orvosisok! Ti mennyit tanultok / nap? Hány órát átlagosan?

Figyelt kérdés
Elsőév érdekelne főleg

2022. okt. 22. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
8
2022. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
16
2022. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
4-6 elég, ha egész félévben készülsz. Ha nem, hát akkor látástól vakulásig
2022. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem túl sokat, én Pécsre járok ott első félévben még nincs anat. Minimális tanulással az összes zh-m eddig nagyon jó lett. Nálunk nagyon súlykolják, hogy most élvezzük ki hogy kicsit több időnk van. Persze mindennap tanulok,meg készülök mert közeledik a vizsgaidőszak de ilyen szempontból tök jó Pécs,hogy ott második felévtől kezdődik az anat. Úgyhogy második felévtől úgyis,sokkal többet kell tanulni.
2022. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Utolsónak teljesen igaza van. Pécsett az első év nagyon laza . Molekuláris sejtbioszon kívül nincs más kemény tárgy még. Én se tanultam akkor többet napi pár óránál. Most vagyok ötödéves a POTE-n, nyelvvizsgára készülök + elkezdtem TDK-zni is, ezek mellett alig vettem elő idén a kötelező tárgyakat . Tíz vizsgám lesz, utolsó 4-5 hetet majd megnyomom.
2022. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

"ötödéves a POTE-n, nyelvvizsgára készülök"

Szakmaira?

2022. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintén POTE, az első félévben ha készülsz molsejtre a többit ha alig tanulod is be lehet hozni vizsgaidőszakban, nyilván akkor feszített tempóban. Második félévtől már tényleg folyamatosan kell tanulni, viszont én pl. késő délutánig tartó órák után csak akkor tudok leülni, ha a héten vizsga van/ készülni kell, tehát nem minden nap tanulok órákat, inkább hétvégén többet és így egész jól tudom tartani a tempót.
2022. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakmaira készülök .
2022. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha valakinek már az érettségi előtt megvan a B2-es nyelvvizsgája, a szakmait nem lehet még akár abban a bizonyos első félévben letudni? És ha eleve C1 szinten van? Vagy direkt az ötödik évben javasolják csak?
2022. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Én nem egy átlagos orvostanhallgató vagyok hanem egy született zseni a főváros szívéből az V. kerületből és már 18 éves koromban saját ingatlannal rendelkeztem mert a szüleim sebészek egy magánklinikán úgyhogy pár hónap alatt összeoperálják egy lakás árát. Hála az óriási intelligenciámnak nekem alig kellett tanulnom főleg a bulirol szipurol alkoholrol szóltak az évek az egyetemen na meg persze a sikeres vizsgákról de a végére már nem vonzott hogy kiműccsem egy ember agyát a helyéről de a Dr. előtag hozza a pacekot a nevemben amikor beléptem a tőzsde világába azért a 100% tisztelet meg van amit el is várok hogy a respecttel ne legyen gond. Szóval a lényeg ha ilyen megatálentum vagy mint én alig kell tanulni viszont ha átlaggyerek akkor többet, de ilyen az élet örülök hogy segíthettem. Bye ~
2022. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!