Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki nem ért egyet a tanárok...

Aki nem ért egyet a tanárok tüntetésével, miért nem?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy sokan nem értenek vele egyet, ami nekem meglepő. Olyankok válaszát várom, akik elítélik ezt, miért teszik? Nem látják, hogy az oktatás a legfontosabb dolg a fejlődéshez?

2022. okt. 5. 10:29
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
85%

22


Sok értelme veszekedni.

2022. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
27%

9


"Ha azt mondom, hogy vidéken sokkal nagyobb arányú az iskolázatlanság (ami ténykérdés), neked pedig ebből az jön le, hogy szerintem ott (idézlek) „lovaskocsival járnak, és mindenki aki Budapesten kívül él, az tanulatlan”, akkor látható, hogy kettőnk közül ki van az értelmiségi ranglétra alacsonyabb fokán."


Olvasd el az értelmiségi haverod első válaszát, aztán fogjatok kezet, ugyanis ő maga írta azt, hogy a vidékiek tanulatlanok (egy kalap alá véve mindenkit), te meg arról papolsz, hogy én nekem az jön le, hogy "lovaskocsival járnak, és mindenki aki Budapesten kívül él, az tanulatlan".


Ember, persze hogy ez jön le, amikor ezt írta. Na, ti vagytok az értelmiségiek. Beszéljétek meg, mert pontosan ez történik mikor 2 fővárosi értelmiségi egymásnak feszül, aztán össze vissza beszél.

2022. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 NTBS ***** válasza:
18%
Tanárként írok. Azért nem értek vele egyet, mert a gyerekektől vesznek el időt és a szülőknek is plusz problémát okoznak. Én sem vagyok elégedett a fizetéssel, de nyári tüntetés kevesebb problémát okozna. Illetve nekem az is elég lenne, ha a gyerekek az alapvető illemet, tiszteletett tudnák. Ez viszont a szülők felelőssége. Sokkal több idő lenne a tudás bővítésre. Azon meg ne vitatkoztunk, hogy mi a hasznos tudás, amit tanítani kellene.
2022. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
77%
#26 az ilyen szolgalelkűség miatt nincs változás.
2022. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
21, abszolút egyetértek!
2022. okt. 5. 15:09
 26/43 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek már, nem erről szól a kérdés. Folytassátok privátban.
2022. okt. 5. 16:00
 27/43 anonim ***** válasza:
82%

29. Neked az olvasással/szövegértéssel van problémád, vagy a matekkal (halmazelmélettel)? Azaz diszlexiás vagy, vagy diszkalkuliás? Komolyan kérdezem.


1-es válasz. “Csak a vidéki, abszolút tanulatlan, a “köz”média által behülyített lumpen elemek…”


Segítek: ezek halmazok közös metszetét jelölik, azaz helytálló volt a fenti “ÉS”-ek beszúrása a másik hozzászóló által. És nem arról szólt a mondat, hogy például “minden vidéki tanulatlan” lenne, hanem arról, hogy a vidéki ÉS tanulatlan elemek uszítanak a tanárok ellen.


Persze lehet, hogy a vidéki túlzás volt a részemről, de az a benyomásom, hogy főleg vidékről jönnek a tanárellenes agyatlanok.

2022. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
13%

1


Szóval 30 válasz után eljutottál oda, hogy nem veszünk 1 kalap alá mindenkit, és hívjuk vidékinek, cigánynak, keletinek, értelmiséginek, stb.stb.? Ennek kifejezetten örülök.


Tanárellenes agyatlanok pedig országszerte vannak, mint ahogy oroszbarát idióták is. Attól mert 5 oroszbarát, agymosott hülye Facebookon osztja a nézeteit budapesti lakhellyel, nem gondolnám, hogy Budapesten Putyin és háború barát lakosok élnének. Sem ÉS-sel, sem nélküle.

2022. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
31%
Emberek, ha az idegesítő számotokra, hogy nehezebben juttok haza, akkor hogyan fogjátok érezni magatokat, amikor a gyerekeiteknek nektek kell mindent megtanítani, mert a tanárok elmentek más szektorba dolgozni?
2022. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
72%
#23 NTBS, nyáron nem igazán zavar senkit, hogy tüntetnek a tanárok. Egy ilyen akció lényege pont az, hogy látványos legyen, és kellemetlen a kormány számára.
2022. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!