Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Utálom a gimit, hogyan lehetne...

Utálom a gimit, hogyan lehetne jobb?

Figyelt kérdés

Már kilencedikben is utáltam. Az ofő nem mondd el semmit, de ha nem csinálod meg tökéletesen,amit kér akkor meg ott magyaráz kb. 15 percig. Az összes tanár bunkó és ilyen lesz@rom stílusban tanít. Azért kaptam tavaly is szaktanárit , mert magyaron vmit nem értettem és rákérdeztem. Egyik osztálytársam se beszél velem csak, ha hozzájuk szólok,de akkor is csak pár szót mondanak .

Ez egy egyházi, közepes erősségű gimnázium. A tanulással nincs baj(eggyelőre), mert tavaly is csak egy négyesem volt.


2022. szept. 5. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Más jó (jobb) gimnázium nincs a közelben?
2022. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem amiben most vagyok tetszik de kezdj el beszélhetni osztálytársaiddal hátha segít
2022. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fővárosi, evangélikus? 🤔
2022. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem. Azt nem írom ,hogy hol ,de református.:)
2022. szept. 5. 21:34
 5/6 A kérdező kommentje:
A közelben csak egy sokkal erősebb van,amit tudom, hogy nem bírnám.
2022. szept. 5. 21:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor odébb kell nézelődni, másik sulit keresni. én bevállalnék napi 1 óra plusz utazást a normálisabb környezetért. Amit írtál az elég rémisztő.
2022. szept. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!