Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha öngyilkos leszek mert...

Ha öngyilkos leszek mert utálom az életem és egy szenvedés az egész, akkor van esély rá hogy egy jobb életbe reinkarnálódom?

Figyelt kérdés
Már egyre közelebb érzem magam ahoz hogy ne akarjak tovább élni.. még úgy vagyok vele hogy várok, hátha jobb lesz majd de talán jobb lenne ha meghalnék..

2021. okt. 7. 01:18
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim válasza:
76%

Ezt én is így érzem de a magány miatt van nálam nagyon erősen a magány magányos vagyok...


És hát nem is tudom mind1 hosszú! 😔😔😔

A lényeg amennyire tele voltam ambicióval... annyira nincs bennem már semmi... :(


De ez a magány és a szerdtet hiány miatt van nálam !

Olyan bizonytalan minden 🥺🥺🥺🥺

2021. okt. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
18%
Nem, nincs reinkarnacio. Van elet a halal utan, viszont gondold at, milyen lenne az, azzal tudattal, amit ebben az eletben elkovettel...hogy negolted magad.
2021. okt. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ellenkezőleg, mivel öngyilkos lettél, rosszabb helyre kerülsz.
2021. okt. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
#3 ha szenvedek és meg akarom magam kímélni ettől a szenvedéstől miért kerülnék ezért rosszabb helyre?
2021. okt. 7. 02:36
 5/56 A kérdező kommentje:
Nem értem a logikát
2021. okt. 7. 02:37
 6/56 anonim ***** válasza:
79%
Van, hogy úgy érezzük, a szenvedés soha nem múlik el. De hidd el, hogy elmúlik. Ne hagyd, hogy a reménytelenség megbilincseljen és felemésszen. Van más mód, hogy megszabadulj a szenvedéstől. Bízva bízzál!
2021. okt. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim válasza:
72%

@5 "aki a kicsit nem becsuli az a nagyot nem erdemli" vagy valami ilyesmi.?


xy nagymamaja 90 eves volt semmi baja majd egyszercsak azt mondta h eleg volt ennyi akkor ő most bukta a jo kovetkezo eletet? Pokol meg ilyenek?

2021. okt. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 mantis religiosa ***** válasza:
35%

Tarts kutyát,

jobb lesz a világ!

2021. okt. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 ...Laci ***** válasza:
81%

Az élet nem áll meg a fizikai halál után. Belépsz a szellemvilágba, ahol vádolni fogod magad a döntésedért. Mivel nem tudsz visszavonni egy ilyen lépést, sok szenvedésnek teszed ki magad.


Sajnálom, hogy ilyen állapotban vagy, de kérlek, tarts ki. Szakemberre is szükséged van szerintem, ez nem múlik el magától, főleg hitre.

2021. okt. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
2021. okt. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!