Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha öngyilkos leszek mert...

Ha öngyilkos leszek mert utálom az életem és egy szenvedés az egész, akkor van esély rá hogy egy jobb életbe reinkarnálódom?

Figyelt kérdés
Már egyre közelebb érzem magam ahoz hogy ne akarjak tovább élni.. még úgy vagyok vele hogy várok, hátha jobb lesz majd de talán jobb lenne ha meghalnék..

2021. okt. 7. 01:18
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
#12 ennél nehezebb gyerekkorom már csak nehezen lehetne, még a mostani élethelyzetemre is kihat és e miatt nehezebb az életem mint másoknak..szüleim sincsenek mert fontosabb volt nekik a saját eletük meg hogy kiéljék magukat..20 évesen egy szamáomra teljesen idegen férfi lakásában élek aki bármikor kidobhat innen mert nem vagyok neki senki.. eltartani egyedül nem tudom magam főleg hogy jövőre tovább szeretnék tanulni.. tenyleg nem tudom hogy mégis mit kellene csinálnom,nem akarok utcára kerülni és nem akarok így leélni egy életet,félek hogy nem fogom tudni megvalósítani az álmaimat ezek miatt és hogy idővel csak rosszabb lesz
2021. okt. 7. 10:10
 22/56 anonim ***** válasza:
85%
Próbálj munkát találni külföldön ahol adnak szállást + anyagilag kicsi meg tudsz erősödni.
2021. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 Grimfox ***** válasza:
100%
Rosszabb mindig lehet. Jobb szülők nélkül felnőni, mint olyan szülőkkel, akik fizikailag, és érzelmileg bántalmaznak, állatként kezelnek, vagy ugyanez, csak még született betegségekben is szenvedsz, primitív körülmények közé születve, ahol a gyermekbántalmazás, éhezés, és betegségek mindennaposak, és még álmodni sem álmodhatsz, mert még az általános oktatásra sincs lehetőség, nemhogy továbbtanulásra. Lehet rosszabb. Ezzel persze nem mondom, hogy neked nem rossz. A helyzeted nehéz. De még a megoldhatóan nehéz kategória. Emellett még nem vagy teljesen reményvesztett, mert vannak álmaid. Aki tényleg reményvesztett, és öngyilkosságot fontolgat, annak nincsenek tervei a jövőre. Kommunikálj a környezeteddel, keresd a lehetőségeket. Keress munkát, még ha részmunkaidős is, hogy legyen valamennyi pénzed. Ha másra nem tudsz támaszkodni, magadra kell támaszkodnod. Ha tényleg el akarod érni azt, amit az álmodnak nevezel, késznek kell lenned kompromisszumokra, és arra, hogy akár évekkel elhalaszd a megvalósítását. Akinek nem hullik az ölébe minden, annak dolgoznia kell érte. Aki nehéz helyzetből indul, annak annál keményebben kell dolgoznia érte. Emellett hiába van mögötted stabil család, és környezet, nem jelenti, hogy meg tudod valósítani az álmaidat. Ha az álmodat nem érheted el, akkor valami meg fogja akadályozni, még ha a legjobb helyről indulsz is. Ha elérheted, még a legrosszabb helyzetből is el tudod érni.
2021. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
#23 de egyetemre,fősulira hogy menjek külföldön?
2021. okt. 7. 10:54
 25/56 anonim ***** válasza:
82%
#23 Először az életed tedd rendbe és utána menj fősulira. Vagy keresd a kifogásokat és szenvedj tovább.
2021. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
100%
#25
2021. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
32%
kérdező én szeretlek téged az irásaid alapján szivesen megimerkednék veled
2021. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
#26 mar ne is haragudj de azzal mégis hogy teszem renddbe az életem hogy szakma nelkul kimegyek kulfoldre 0 nyelvtudassal, nokent max oromlanynak lennek jo masnak nem..
2021. okt. 7. 11:13
 29/56 A kérdező kommentje:
Rohattul nem érek el vele semmit ha kimegyek kulfoldre ugyan ugy csovezni fogok mintha kidobnanak itthonrol
2021. okt. 7. 11:18
 30/56 A kérdező kommentje:
Főleg kulfoldon
2021. okt. 7. 11:18
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!