Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak utalom amit...

Mit csinaljak utalom amit tanulok de nincs jobb otletem?

Figyelt kérdés
Az utalat lehet kicsit eros szo ra, az jo benne, hogy a jovoben olyan idobeosztasa lenne a munkamnak ami nekem tetszene. Viszont amit tanulok egyaltalan nem erdekel, a jovobeli munkalehetosegek sem igazan. Vannak olyan szakok ahol azert erdekelne amit tanulni lehet, viszont ott meg nem tetszik a munka. Pl. pszichologiat szivesen tanulnek, de nem szeretnek pszichologus, kutato, stb. lenni.

2021. márc. 23. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Mit tanulsz most? Miért választottad anno ezt a szakot? Mit utálsz benne?
2021. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kommunikacio-medias vagyok. A terv az volt, hogy kihagyok egy evet, azert mentem el mert felvettek allamira amire nem szamitottam, es gondoltam kiprobalom. Otthagyni azert nem szeretnem, mert jobb otletem nincs, viszont megy az allami tamogatott feleveim szama ezzel.
2021. márc. 23. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Azt írtad pszichológus nem szeretnél lenni. Eselteg van valami munkakör/környezet amiben el tudod magad képzelni?
2021. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!