Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ szavazók mekkora...

A FIDESZ szavazók mekkora része gondolkozhat úgy, hogy utálom a Fideszt de egyszerűen nincs jobb?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 06:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
90 százalék
2022. márc. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Salx Narval ***** válasza:
33%
Én magam is így vagyok ezzel, de nem vagyok hajlandó a kisebbik rosszat választani csak azért mert nincs jobb. Azt hiszem a kutyapártra szavazok,( szeretném ha bejutnának) v otthon maradok és hagyom, hogy a többségi akarat érvényesüljön. Ha tudhatnám, hogy a huszonévesek többsége mit szeretne melléjük állnék az elveim ellenére is.
2022. márc. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem sok.
2022. márc. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
10-20%
2022. márc. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Rengetegen! Sok ismerős szavaz csak azért a fideszre, mert nem akarja ezt a gender-tébolyt.
2022. márc. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Ês libbant oldalon? vagy ott be sem látják?
2022. márc. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy 2010-ben is sokan szavaztak csak azért a fidesz-kdnp-re, mert el akarták kerülni, hogy a ballibek ismét kormányra kerüljenek, éppen úgy azóta is mindig voltak sokan ilyenek, meg most is lesznek.

De ez egyrészt nem jelenti, hogy utálják a fideszt, másrészt nem ők vannak többen 12 évnyi fidesz-kdnp kormányzás után.

Sokan vannak akik szívesen szavaznának már másra, de nem azért mert utálják a fideszt, hanem mert jó lenne ha lenne alternatíva és váltás a kormányzásban. Segítene ha lenne egy olyan ellenzéki csoportosulás akiről lehetne feltételezni, hogy képesek legalább olyan jól csinálni, mint a fidesz és nem fog beleroppanni az ország ha ők kerülnének kormányra.

Ehhez képest az ellenzéki összefogásról egy dolgot lehet bizonyosan tudni, hogy nem képesek még csak megtartani sem az ország gazdaságát, nem hogy jól kormányozni. Szembe mennek mindennel amit az elmúlt 12 évben olyan sokan elértek és ami miatt újra meg újra a fidesz-kdnp nyert velük szemben.

Kérdező, a mondatod úgy lenne helyes, hogy sokan gondolkodnak a fideszRE szavazók közül, hogy nem mindenben értenek egyet a fidesszel, de még mindig sokkal jobbnak tartják őket, mint az ellenzéki összefogást.

2022. márc. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Azért számottevően szerintem. Mint ahogy Jakab is mondta, nem azért szavaznak a legtöbben a Fideszre mert hú de jó nekik, hanem mert "már biztosan eleget loptak".
2022. márc. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

A 20on evesek tobbsege osszefogas parti minden felmeres szerint, a kutyasok meg nem fognak bejutni mert sok mmkps (koztuk pl noverem is) atszvaz osszefogasra.


Es moralisan igen is a legkisebb rosszra kell szavazni, nem ertem ez miert nem egyertelmu egyeseknek, ha nem a kisebbik rosszra szavazol eselyt noveled a nagyobbik rossz megvalasztasat.

2022. márc. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
Úgy 50%. Az értelmesebbik fele.
2022. márc. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!