Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik mindent elhisznek a...

Akik mindent elhisznek a Fidesznek azok hogyan gondolkoznak?

Figyelt kérdés
Sokszor találkoztam olyan emberekkel, akik szerint mindenki hazudik kivéve a Fidesz. Nem mondom, hogy az ellenzék tagjai makulálatlanok lennének de személy szerint nevetségesnek tartom ezt fanatizmust és fekete-fehér gondolkodást.

2021. júl. 12. 23:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Zombik agyilag, így.
2021. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy. Zombi az összes. 10 éve rettegnek valamitől, mindig új dolgoktól. Ezért van lemaradva az ország az élet minden területén az általuk lenézett, de ezerszer boldogabb, civilizáltabb nyugati társadalmaktól.
2021. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%
Ellenzéki kollégáimat a tények nem érdeklik. Agyilag zombik.
2021. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon durva, hogy szetzilaltak a népet: fideszesek versus ellenzekiek

Rohadt gáz. Mintha nem egy nemzet lennétek.

2021. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Erre én is kíváncsi lennék!
2021. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
17%
Nekem az a benyomásom, hogy az ellenzéki pártok hívei sokszor fanatikusabbak. A Fideszre a nyugodt középréteg szavaz, az elborult agyúak inkább képesek mindenért a kormányt okolni, és beállni valamelyik ellenzéki párt mögé, és attól várják a csodát.
2021. júl. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, hibás a kérdés. Mindent elhinni csak gondolkodás nélkül, érzelmi alapon lehet. Egy keveset lehet tévedésből is, de mindent csak és kizárólag gondolkodásmentesen. És nem nagy ügy ám ilyen állapotba kerülni. A tudomány ma már csodákra képes. Manipuláció terén is.
2021. júl. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
2021. júl. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Ki mondta hogy gondolkoznak?
2021. júl. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

Az én környezetemben (itt gyk-n is) a benyomásom az, hogy egyáltalán nem hisznek el mindent. Inkább arról van szó, hogy fontosabbnak tartják az értékeket, amiket a Fidesz elvileg "védelmez", és "de legalább..." kezdetű mondatokkal sóhajtanak fel.


Pl oké, hogy lopnak, dehát minden politikus lop, ezek legalább adnak a népnek is/nem engedik be a migránsokat/nem engednek pedofilokat az iskolába, stb...


Nem véletlen a "mer' Gyurcsány jobb volt?" kezdetű érvelés gyakorisága. Nem a Fidesz hibátlanságát akarják hangsúlyozni, hanem azt, hogy a másik sem jobb. Ha létezne olyan párt, aminek elhinnék, hogy hasonló értékek mellett lenne hajlandó kormányozni, szerintem sok fideszes átszavazna.

2021. júl. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!