Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik mindent elhisznek a...

Akik mindent elhisznek a Fidesznek azok hogyan gondolkoznak?

Figyelt kérdés
Sokszor találkoztam olyan emberekkel, akik szerint mindenki hazudik kivéve a Fidesz. Nem mondom, hogy az ellenzék tagjai makulálatlanok lennének de személy szerint nevetségesnek tartom ezt fanatizmust és fekete-fehér gondolkodást.

2021. júl. 12. 23:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%

Pontosan így:


[link]

2021. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
36%

A kérdésnél akkor lenne igazán létjogosultsága, ha az ellenzéki tábor sem állna agymosott idiótákból. De jelenleg ott tartunk, hogy az ellenzék sem pártok terén, sem szavazók terén nem különb egy fidesznél. Ugyan úgy van az ellenzéknek is ellenségképe, akik ellen minden nap hergelve vannak: Orbán, Fidesz.

De tényleg szeretnék olvasni valami jó érvet, hogy az ellenzéki szavazótábor miben jobb?

2021. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%

#6

Mikor szavazott a fideszre a nyugodt középréteg? Nem is nagyon létezik középréteg:

[link]


De még a választási eredmények sem ezt bizonyítják. A választási eredmények alapján azt látszik, hogy minél fejletlenebb egy település annál magasabb a fideszre szavazók aránya.

Ez pedig azt is jelenti, hogy minél alacsonyabb valaki végzettsége, annál nagyobb eséllyel fidesz szavazó.


Más szavakkal, a fideszre elsősorban az alsóbb rétegek szavaznak.

Ez persze nem meglepő, őket lehet a legkönnyebben befolyásolni.

2021. júl. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

13

Akkor pl Ózdon miért nem a fidesz nyert?

2021. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
25%

13

Akkor nem értem miért van annyi alkesz az ellenzékiek haknijain...

2021. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

#14

Most miről beszélsz? 2019 Ellenzéki jelölt 55%, fideszes jelölt 40%.


#14

Én nem sokat láttam, de pl. a békemeneten se láttam sok diplomást.

2021. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
40%
Fideszes vagyok: nem, nem hiszek el mindent. Valaki leirta elottem, hogy siman atszavaznanak, ha lenne alternativa egy hasonlo ertekekkel kepviselo partra. Igen, pont igy. De jelenleg nincs, és 2 nagy közül lehet választani. Ezek közt pedig egyértelmű a fidesz. Nyugodt középrétegnek gondolom magam, és hogy csak 2-t említsek: nem értek egyet az adoemelessel(progressziv ado), es a rezsiemelessel (DK programja). De ez a 2 pelda csak a legnagyobb, rengeteg egyeb, kisebb ertek van, ami szinten fontos, amit az ellenzeki osszefogas nem ad meg.
2021. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Mi van velem, aki se nem ellenzéki, se nem kormánypárti? 🤣 Én nem letezem? Ha már kategorizalunk.
2021. júl. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

16

Tehát a szegény és tanulatlan, erőszakos emberek többsége az ellenzéket támogatta.

2021. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
94%

#17

Az, hogy minek tartod magad, az nem igazán számít. Ha valaki havi 50 ezret keres, akkor tarthatja magát gazdagnak, de nem lesz az.

Másrészt, sosem hittem volna, hogy ilyen nagyon igény van fasiszta ideológiákra, amikért sokan így kiállnak, mint pl. most te.

Amúgy ha tényleg középréteg lennél, akkor kb. egyik általad említett adó változás sem érintene téged, max annyiban, hogy neked kevesebbet kell fizetni. Persze érthető, hogy nem tetszik, a fasiszták sem törekedtek igazságos társadalomra.


#19

Ez hogy jött össze? :D

Pont azt írtam, hogy a választásokból pont az derül ki, hogy a fideszt támogatja az a réteg.

Tessék, itt írtam:

"Ez pedig azt is jelenti, hogy minél alacsonyabb valaki végzettsége, annál nagyobb eséllyel fidesz szavazó."

2021. júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!