Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz a tanárképző?

Mennyire nehéz a tanárképző?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Február 13-án még azon gondolkodom, hogy jelentkezzek-e tanárképzőre és az egyik dolog, ami miatt félek az az, hogy nem tudom mennyire nehéz. A tanulással nem lenne óriási baj, angol-töri szakra szeretnék menni, mindkettőt imádom, törivel hobbi szinten is foglalkozom, de muszáj lennék dolgozni mellette, ezért, ha túl sokat kell tanulni, akkor lehetséges, hogy nem lennék rá képes. Mindkettő tárgyból jó vagyok, angol 0 tanulással, előrehozott emelt 86%, töri, 0 tanulással emelt 75%, szóval az "alapok megvannak", de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ez egyáltalán nem elég arra, hogy elvégezzem a szakot és sokkal többet kell tanulnom. Ezek mellett az is érdekelne, hogy a két tárgyon kívül, mennyire sok olyan tárgy van, amire tanulni kell? Illetve az is, hogy tanárképzőn is szabad szokott lenni a legtöbb helyen a péntek?

Elnézést, hogy ennyire sok kérdést tettem fel hirtelen!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. febr. 13. 02:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
24%
5-ös persze, én értem, csak azt mondtam, hogy pénteken nem volt képzés.
2022. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!