Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért vagy miért nem szeretnét...

Miért vagy miért nem szeretnétek, hogy újranyissanak a középiskolák?

Figyelt kérdés
Közeledik 11-e, és egyre jobban felszaporodnak a középiskolákkal kapcsolatos kérdések. Érdekelne mind a két fél álláspontja, de nagyrészt csak utálkozás és lepontozás megy ezek alatt a kérdések alatt.
2021. jan. 3. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Tökmindegy mert nem fognak kinyitni január 11-én.


[link]

2021. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 PSPETI ***** válasza:
54%

Szeretném, és azért, mert a tanulás helyszíne az iskola, a jelenléti oktatás a "normális" állapot, a távoktatás csak egy működőképtelen kényszermegoldás. A másik ok pedig az, hogy rendkívül egészségtelen dolog egész nap a gép előtt ülni, ráadásul ha az introvertáltakat nem "kényszerítik" közösségbe, akkor hosszú távon teljesen elidegenednek a társadalomtól, ami határozottan

nem jó.

2021. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

#2: A koránkelés és a koronavírus sem egészséges.

Az introvertáltakat meg nem kéne beerőszakolni a közösségbe.

2021. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
PSPETI miért lett lepontozva? Igaza van. Lehet engem is lepontozni, mert azt mondom, hogy kinyitnak a sulik.
2021. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4: Szerintem inkább azért lett lepontozva a 2-es mert azt is állítja, hogy káros a távoktatás.
2021. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Tizedikes gimnazista vagyok, szeretném ha kinyitna az iskola. Hiányoznak a barátaim, a sulis programok, közösségi élmények. De csak akkor szeretnék visszamenni ha már nagyjából túl leszünk a víruson. Nem szeretnék senkit veszélyeztetni, és azt sem hogy engem veszélyeztessenek. 16/l
2021. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
xbox petike mindenhol ott van
2021. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!