Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik tantárgyat utáljátok a...

Melyik tantárgyat utáljátok a legjobban? (Ha van)

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 16:11
A kérdező szavazást indított:
Matek
Magyar
Történelem
Rajz/Ének
Fizika
Kémia
Biológia
Informatika
Testnevelés
Egyéb
38 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Nálam a tesi, fizika, és történelem egy helyen áll.
2020. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Általánosban imádtam a kémiát. Aztán jött a gimi, új tanár és dőlt borult az egész...
2020. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én a magyart nem szeretem, a történelmet gyűlölöm(rossz a tanár, túl magolós).
2020. okt. 4. 16:51
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Kár, hogy nem lehet többet jelölni.

Matek és töri.

2020. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Mindet.
2020. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 12.-ben az etika volt az, azon kívül minden tantárgyat imádtam. A tanárunk, aki egyben történelem tanárunk volt, minden tudni akart az életünkről/gondolatainkról/rokoni kapcsolatunkról stbről. Úgy kezdte tavaly szeptemberben, hogyha nem akarunk nem kötelező beszélni róla, idén február-április vége között már szórta az egyeseket, ha nem mondtuk el/írtuk le az igazat. Volt (pár) olyan osztálytársam, aki elsírta magát, mert neki érzékeny volt a téma. De egyik esetben csúnyán eljárt a tanár, mert felolvastatta az egyik lánnyal másik 17 ember előtt a házifeladatát(ami eredetileg beszedett volna a tanár) miközben sírt. Nem akarta, hogy mi tudjuk, de többször is eljátszotta ezekkel a "privát" házifeladatokkal ezt. Nem kötelező válaszolni, de utána, ha nem tettük meg akkor cseszegetett minket. Már a 40 év korkülönbségből adódó gondolkodásmódbeli különbségek se tetszett neki, értelemszerűen mi nem tudunk 18-19 évesen 60 éves fejjel gondolkodni és élettapasztalattal rendelkezni. Amíg nem etika óránk volt akkor töri órákból vett el időt ilyen feladatokra és utána megjegyzéseket tett pl amiatt, hogy ki mit akar dolgozni a jövőben.
2020. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért szavaztak a legtöbben a tesire? Mi a baj vele?
2020. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem a tanár miatt, nekem is volt 2 aki szivatós volt, beszólogatott.
2020. okt. 4. 23:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a földrajzot utáltam a legjobban, mert az nehezen ment általánosban, szakgimiben már laza volt, szóval nem volt vele baj. Általánosban az angolt is utáltam, de csak mert a tanár állandóan üvöltött, ha csendben voltunk akkor is, és olyan mély sebeket ejtett, amik mai napig fájnak, pedig én pont tanultam, és mindig 4-5-ös voltam, nem pofàztam órán, és mégis állandóan az, volt, hogy "Mindannyian csövesek lesztek".

Aztán gimiben volt kémiàm egy évig, azt is utáltam, nagyon nehéz volt, ráadásul a tanár elég erősen rasszista volt, és emiatt állandóan csesztetett engem, elég nyíltan hangot adva annak, hogy ő a nem bírja a "fajtàmat". (Nem roma vagyok, nem román, nem arab, nem szlovák, ráadásul Mo-n születtem).

A matek meg egész gimiben végig kísért, kilencedikben ment mondjuk, jó tanàrunk volt, tizedikeben viszont olyan tanárt kaptunk, aki soha nem a tananyaggal foglalkozott, szóval soha nem vettünk semmire de dolgozat meg volt állandóan, és minden félévkor minimum 15-en megbuktak a 28-ból emiatt. Tizenkettedikben ismét jó tanárt kaptunk, és ott már megint jól ment a matek.

A tesi vicces volt, elég laza tanár volt, aki volt, hogy végig beszélgette az órát, szóval nekem az nem volt mumus, maximum az is általánosban, mert ott meg kemény tanár volt.

2020. okt. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hű, egyszerű kérdésnek tűnik, de belegondolva nem tudom annyira leegyszerűsíteni, hogy konkrétan a tantárgyat, témát utálom. Inkább külön részekre szedem. Jelenleg 11.-be járok egy infós technikumban.


Utáltam, utálok egy tantárgyat a tanár miatt: fizika középsuliban (konkrétan a stréber tanulók is 3-asok, egy teljesen kifejtett definíciónál levonja a feladat pontszámának felét, mert egy szót nem tud elolvasni teljesen, általánosban még elvoltam a fizikával, de középsuliban megutáltam), tesi általános suliban (kemény elvárásokat követelő tanárok, középsulis tesi ehhez képest sehol sincs).


Nem szeretem a kémiát mint tantárgyat tanártól függetlenül.


Szeretem a törit, informatikát, amikor még volt földrajz, meg valamennyire az angolt. Matekért, nyelvtanért és irodalomért nem vagyok oda, de különösebb problémáim nincsenek vele, mondjuk utóbbi kettőnél nem szeretem a tantárgyak felépítését stb.

2020. okt. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!