2019. jún. 17. 09:19
1/4 anonim válasza:
Hatásfok: három legkisebb szám szorzata, leosztva a legnagyobbak, azaz talán kb 2/3
2/4 anonim válasza:
Teljesítmény a két legkisebb szám szorzata szal asszem kb 50 W
3/4 anonim válasza:
Hülyeség amit a #1 #2 ír. Nagyságrendbeli a hiba.
A hatásos teljesítmény: Ph=m*g*h/t = 5 W.
Másrészt az erő teljesítménye a bevezetett teljesítményt adja: Pb=F*v = F*s/t =75*1/10 =7.5 W.
A hatásfok ezért: éta=Ph/Pb = 66,67 %.
4/4 anonim válasza:
Basszus tényleg. De jót írtam csak rosszul számoltam ki
Ugyanis a két legkisebb szám szorzata 5. Szóval 5 W a teljesítmény
Jól írtam csak rosszul számoltam ki
De a hatásfok is jó lett