2019. máj. 25. 17:08
1/4 anonim válasza:
Hol akadtál a házi feladatodban?
2/4 anonim válasza:
Ilyen nehéz csomagot már nem szállítanak ki.
3/4 anonim válasza:
Futárszolgálat kiviszi.
hatásfok=20/(20+80) =0,2. azaz 20%.
a hasznos teljesítmény = 20*9,81*10/25 =... W.
4/4 anonim válasza:
Attól függ számíthat-e borravalóra,aznap hanyadik esete hogy ilyen magasra,ilyen nehezet kell felcipelnie(lift nélkül),van-e valami extra motivációja stb...:)