2014. márc. 30. 19:43
 1/1 anonim válasza:

t=20s

s=14m

m=350kg


mechanikai munka = kinetikus energia

W=E-kin

E-kin=1/2m*v^2

v=s/t

v=0,7m/s

E-kin=85,75J

W=85,75J


teljesítmény:

P=W/t

P=4,2875W

2014. ápr. 5. 15:30