2014. márc. 30. 19:43
1/1 anonim válasza:
t=20s
s=14m
m=350kg
mechanikai munka = kinetikus energia
W=E-kin
E-kin=1/2m*v^2
v=s/t
v=0,7m/s
E-kin=85,75J
W=85,75J
teljesítmény:
P=W/t
P=4,2875W