2018. okt. 21. 23:46
1/5 anonim válasza:
a) Newton második törvénye: F = m * a
b) a = Δv / Δt
c) = a * t² / 2
2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de az a-t a delta t-t és v-t nem tudom ,hogy hogyan számoljam ki...kérhetnék ebben segítséget ?
2018. okt. 22. 09:44
3/5 A kérdező kommentje:
*az a megvan
2018. okt. 22. 09:48
4/5 A kérdező kommentje:
Csak a delta v és t nincs meg
2018. okt. 22. 09:50
5/5 anonim válasza:
A gyorulást tudod, az eltelt időt a feladat megmondja, innen már ki tudod számolni a sebességváltozást.