[link]


A bekeretezetteket


2018. márc. 7. 16:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Már rájöttem... közös nevező. Köszönöm a segítséget!
2018. márc. 7. 17:41
 12/13 anonim ***** válasza:

6 * (1 - 2x)

- - - - - - =

. . 2 . .

.

.

= 3 * (1 - 2x) = 3 - 6x

.

.

.

6 * (3 - 4x)

- - - - - - =

. . 3 . . .

.

= 2 * (3 - 4x) = 6 - 8x

2018. márc. 7. 17:43
 13/13 A kérdező kommentje:
Akkor csak annyi a kérdésem, hogyan vezetem le tovább?
2018. márc. 7. 17:45
1 2