2018. febr. 5. 22:32
2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm... ez milyen oldal?
2018. febr. 5. 22:56
3/3 anonim válasza:
A mértani sorozat összegképletével is ez jön ki:
17*((-1)^100-1)/(-1-1)=17*0/(-2)=0