5^(x+4)-5^(x+2)=242018. jan. 21. 12:26
1/1 anonim válasza:
5^x•5^4-5^x•5^2=24
625•5^x-25•5^x=24
600•5^x=24
5^x=1/25
5^x=5^(-2)
x=-2