2*x+2=-2*x+62017. dec. 13. 14:05
1/2 anonim válasza:
2x+2=-2x+6 /-2
2x=-2x+4 /+2x
4x=4 /:4
X=1
Ellenőrzés:
2*1+2=-2*1+6
2+2=-2+6
4=4
2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 😀
2017. dec. 13. 14:18