2017. nov. 30. 10:04
1/3 anonim válasza:
Pitagorasz-tétellel kell csinálni.
2/3 anonim válasza:
Testátló = gyök(3)*a ahol a a kocka éle.
Gyök(3)*a=17,32. Leosztasz gyök(3)-mal
a=10cm
Tércogat a köb= 1000 cm3
Felszín 6a négyzet. 6*10^2=600 cm2
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. nov. 30. 15:04