Az a feladat hogy írj zárójeleket és műveleti jeleket a számok közé úgy h kijöjjön az eredmény, de egyszerűen nem jövök rá :/


16 12 4=19

15 12 4=5


Köszi előre is :)



2017. okt. 4. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

16+12/4=19

15/(12/4)=5

2017. okt. 4. 17:35
 2/2 anonim válasza:

16+12÷4= 19

A masodikrol fogalmam sincs

2017. okt. 4. 17:35