Egyszerű matek, de nekem nem?


Ha 0.00000210 pontot kapunk 10 percenként.

Mikor lesz 0.50000?


2017. okt. 3. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

10 perc = 0,00000210 pont

X perc = 0,5 pont


Egyenes arányosság van a pont és perc között

azaz


0,00000210 /10 = 0,5/X


X = 0,5*10 / 0,00000210 = 2380952 perc

2017. okt. 3. 10:43
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom pontosan , olyan 88 nap múlva.
2017. okt. 3. 10:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát 3 hónap után fizetnek ki Bitcoinért, köszi! :)
2017. okt. 3. 12:10
 4/4 bollocks ***** válasza:
100%
Az első válaszoló kiszámolta helyesen, a 88 nap nem tudom honnan jött, mert a 2millió perc az 1653 nap, vagyis kb 4,5 év. Szívesen.
2017. okt. 3. 19:32