Ha 0.00000210 pontot kapunk 10 percenként.
Mikor lesz 0.50000?
2017. okt. 3. 10:30
1/4 anonim válasza:
10 perc = 0,00000210 pont
X perc = 0,5 pont
Egyenes arányosság van a pont és perc között
azaz
0,00000210 /10 = 0,5/X
X = 0,5*10 / 0,00000210 = 2380952 perc
2/4 anonim válasza:
Nem tudom pontosan , olyan 88 nap múlva.
3/4 A kérdező kommentje:
Tehát 3 hónap után fizetnek ki Bitcoinért, köszi! :)
2017. okt. 3. 12:10
4/4 bollocks válasza:
Az első válaszoló kiszámolta helyesen, a 88 nap nem tudom honnan jött, mert a 2millió perc az 1653 nap, vagyis kb 4,5 év. Szívesen.