Ha valaki tudja segítsen!?2017. szept. 12. 15:27
2/4 anonim válasza:
Én tudom, konyhán dolgozom. Először számold ki, mennyi husi kell 1 adag pörkölthöz.
1 adaghoz: 10,5/70 = ?
Ezt kell megszorozni 100-zal, és készen vagy.
3/4 anonim válasza:
Egy adag pörkölthöz a 10,5kg 70-ed részét használták.
1adag: 10,5/70=0,15kg.
100 adaghoz 100*0,15=15kg hús.
4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. szept. 12. 15:46