Be kellene fejezni az egyenleteket, de én nemtudom ezeket.:(
Ca + o2 =
Al + o2 =
Fe + o2 =
Cu + o2 =
Zn + Hcl =
Fe + H2SO4 =
Al + HCl =
NaOH + H3PO4 =
Ca(OH)2 + H2SO4 =
Al(OH)3 + HCl =
2010. ápr. 27. 19:24
1/3 anonim válasza:
CaO2
ennyit tudok sajnos többet nem
2/3 anonim válasza:
2Ca+O2=2CaO
4Al+3O2=2Al2O3
2Fe+O2=2FeO
2Cu+O2=2CuO
Zn+2HCl=ZnCl2+H2
Fe+H2SO4=FeSO4+H2
2Al+6HCl=2AlCl3+3H2
3NaOH+H3PO4=Na3PO4+3H2O
Ca(OH)2+H2SO4=CaSO4+2H2O
Al(OH)3+3HCl=AlCl3+3H2O
3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2010. ápr. 27. 20:42