2016. szept. 12. 18:47
1/1 |Orfeusz| válasza:
f(2010/2009) = 2009*(2010/2009)-2008 = 2010-2008 = 2
f értéke 2010/2009 helyen 2 => A pont teljesíti f egyenletét => rajta van a grafikus képén.