2016. szept. 10. 14:26
1/2 anonim válasza:
2^x * 3^x = (2*3)^x = 6^x
6^x = 36
innen meg a józan ész vagy logaritmus, attól függ mivel kell :)
6 alapú logaritmus 36 = x
x = 2
2/2 A kérdező kommentje:
ertem, koszonom szepen :)
2016. szept. 10. 16:45