cos^2^75∘−sin^2^75∘
A válaszokat előre is köszönöm!
2016. szept. 7. 19:16
1/2 anonim válasza:
2/2 anonim válasza:
Cos^2alfa-sin^2alfa=cos2alfa
Cos^2{75}-sin^2{75}=cos(150)
Cos(150)=-cos(30)=-gyök(3)/2