Mit rontottam el? (Számtani sorozatok)

[link]
2016. aug. 29. 20:45
 1/2 dq ***** válasza:

A negyedik tag, c_4 = c_3-c_2 = 1-3 = -2?

Ez nem számtani sorozat amúgy, sokkal inkább lineáris rekurzió.

2016. aug. 29. 20:50
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2016. szept. 2. 07:36