Milyen k-ra lesz k^ (e^ (kx) ) * e^ (kx) = e^2x?


2016. máj. 27. 10:29
 1/3 bongolo ***** válasza:
1
2016. máj. 27. 14:24
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, mert 1^(e^(1x)) * e^(1x) = 1 * e^x nem= e^2x
2016. máj. 28. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:

x=0 esetén k^1*1=1 jön ki

emiatt k=1 lehetne csak

ez viszont nem felel meg minden valós x-re

azaz nincs ilyen k

2016. máj. 28. 21:40