Mi a munka fogalma és hogy kell kiszámítani?

Munka fogalma, kiszámítása.

2016. máj. 22. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2016. máj. 22. 14:35
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Munka az erő út szerinti integrálja. dW=Fds
2016. máj. 22. 14:55
 3/3 anonim válasza:
100%

2 féle képlete van: Ws=F×s

a másik meg: We=m×g×h=G×h

Munka végzés csak akkor történik (fizikai értelemben) ha a test az erő hatására az erő irányába elmozdul

2016. máj. 22. 16:01