A törtként van megadva azt hogy kell?? :0
Mondjuk háromnyolcad liter víz az hány deci?
És háromnyolcad deci víz az hány liter? Így fordítva is?
2016. ápr. 17. 11:37
1/3 anonim válasza:
1 liter = 10 deciliter = 100 centiliter = 1000 milliliter.
1/8-ad liter = 1000/8 milliliter.
A többi a te dolgod.
2/3 Minekvan válasza:
konkrétabban:
D(dl)=L(l)*10, L(l)=10/D(dl)