Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnál nekem pár mondatot...

Tudnál nekem pár mondatot ANGOLUL fordítani?

Figyelt kérdés
Nem vagyok síkhülye, mielőtt még bárki azt hinné, de csak féléve tanulok angolul, csak egy egyszerű jellemzés kéne a legjobb barátnőmről.. Kb. alapszinten:D (eddig németet tanultam) Pár dolog róla: Viktória, szeret, és tud táncolni, barna szem, barna-egyenes haj, alacsony, vékony, nem visel szemüveget, Bp-n él, magyar:D, 15 éves..kb ennyi.. Ha valami ötleted lenne, hogy még mit lehetne írni róla, azt is leírhatnád, meg az se baj, ha nem alapszinten írod le.. Nagyon jó lenne ha segítenél, mert ehhez nagyon hülye vagyok még:( Előre is hálásan köszönöm..
2010. márc. 25. 22:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ÓÓ.. Pedig kellett volna, remélem valaki ír valamit, mert már 20 perce várok, de szerintem már nem kapok segítséget..:( Azért jó lenne, ha valaki írna valamit.
2010. márc. 25. 22:55
 2/19 anonim ***** válasza:

My girlfriend, Viktória, is 15 years old. She's living in Budapest at the moment. She's got brown eyes and brown, straight hair. She is slim and not very tall and doesn't wear any glasses.

A great dancer, and the best girlfriend ever - we love each other very much.

2010. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Elvagyok itt magammal látom :D Hello everybody! Kb. ennyi az angol tudásom..XD
2010. márc. 25. 22:57
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. márc. 25. 22:57
 5/19 anonim ***** válasza:
Szívesen, ha van még vmi ötleted akk. írj.
2010. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

I have a best friend. She's name is Viktória.

She love the dance and she can.

She has brown eyes and brown streight hair.

She small and thin.

She don't wear glasses.

She live in Budapest and she is fifteen(15).

------------------------------------------------

She has a lot of hobbies, for example: dancing, swimming, singing.

We always talking about ....(ide írod miről szoktatok folyton beszélgetni, ha pl: fiúkról, akkor oda írod, hogy "boys")

2010. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nehogy leírd a girlfriendet, mert az azt jelenti, hogy jársz a lánnyal.
2010. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

de képzeld el leírhatja és nem nézik leszbinek


Attól viszont annak nézik, amit ott fent írt valaki, hogy "we love each other very much". Inkább annyit írnál hogy "we are very good friends."


Amúgy komolyan mondom, az a nagy fordítás. 8 szót kellett volna kiszótáraznod, meg összerakni egy olyan mondatot hogy alany állítmány tárgy, 3 szó oszt csá. Most mégis mit tanultál fél évig ha ennyi nem megy?

2010. márc. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Igen, igazatok van, benéztem, azt hittem pasi vagy, és a barátnődről van szó :D

A girlfriendet írd át friendre, és a "we love each other"-t hagyd ki.

2010. márc. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

23:04-es

I have a best friend. Her name is Viktória.

She loves to dance/dancing and she's good at it.

She has brown eyes and straight, brown hair.

She's small and thin.

She doesn't wear glasses.

She lives in Budapest and she is fifteen(15).

------

She has a lot of hobbies, for example dancing, swimming, singing.

We always talk about ....(ide írod miről szoktatok folyton beszélgetni, ha pl: fiúkról, akkor oda írod, hogy "boys")


22:55

nem any glasses, hanem siman glasses ill. nem hagyjuk ki a mondatbol az alany allitmanyt (marmint de, de valakinek, aki alapszinten beszeli a nyelvet, nem kene)

she's a great dancer...

2010. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!