Matematika szorgalmi feladat?


Írjunk a betűk helyére megfelelő számjegyeket!

(Különböző számjegyeket jelölnek,a CC kétjegyű szám.)


A+ B=CC

+ + +

-C+A= B

—————

B +CC=CA



2015. nov. 3. 17:44
 1/2 anonim válasza:

A=6

B=5

C=1


6+5=11

-1+6=5

5+11=16

2015. nov. 3. 19:51
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2015. nov. 3. 20:58