Oké, van két ötletem, de szerintem rosszak:
4*4*3*3*2=192
4*4*3*2*1=96
Ötletek?
2015. szept. 7. 20:08
2/6 A kérdező kommentje:
Az jó kérdés. Ezt diktálta le. Gondolom nem ismétlődhetnek
2015. szept. 7. 20:16
5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. szept. 7. 20:26
6/6 tatyesz válasza:
Ha 5-re végződik: 3*3*2*1=18
Ha 0-ra végződik: 4*3*2*1= 24
18+24=42