Köszönöm a segítséget!2015. máj. 18. 17:34
1/1 anonim válasza:
((x^2)^(1/3))^2
A hatvány azonosságait alkalmazhatod, ami szerint ((a^b)^c = a^(b*c).
x^(2*(1/3)*2) = x^(4/3)