2010. febr. 22. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. febr. 22. 22:18
 2/6 anonim válasza:
74%
Kerülete a K=a+b+c+d vagy a K=a+2b+c képlettel számolható ki
2010. febr. 22. 22:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!(:
2010. febr. 22. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
A trapézt határoló egyenesek hosszának összege.
2010. febr. 22. 22:56
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Helytelen, nulla pont. Az egyenesek hossza végtelen. A trapézt határoló szakaszok hosszának összege.
2010. febr. 22. 23:04
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Mea culpa, hát nem igazad van?! :D
2010. febr. 22. 23:34