Már négyféleképpen próbáltam de nem sikerült. Valaki ügyes segítsen már kéreem!! :)2015. febr. 28. 18:44
1/3 anonim válasza:
Excelbe írd be a feladványt, és max.10 perc alatt kitalálod.
2/3 Angelo84 válasza:
egyik szám legyen x, másik y.
x*y=720
(x-2)*(y+5)=720
2 ismeretlen, 2 egyenlet, bízom benne ezt meg tudod oldani.
3/3 A kérdező kommentje:
Így kezdtem el én is , csak valahol elszámoltam elsőre! Köszönöm:)
2015. febr. 28. 19:35