Mit rontottam el? Határozott integrálás.


Először is hálás köszönet a segítségekért ,amiket itt kapok!! Ma én tettem fel integrálással kapcsolatos kérdéseket,és kaptam rá válaszokat is ,amiket nagyon köszönök.

Most ezzel a feladattal lenne kérdésem,h mit ronthattam el ? Mert az eredménynek ennyinek kell lennie : 4/3 + 4ln3



[link]


2015. jan. 15. 15:31
 1/4 A kérdező kommentje:

A fenti link az előző kérdésemhez kapcsolódott, sorry :D


erről lenne szó : [link]

2015. jan. 15. 15:32
 2/4 A kérdező kommentje:

úgy látszik agyamra ment a matek..másodjára is rosszat linkeltem.


EZ a Feladat : [link]

2015. jan. 15. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

A calculator is azt mondja, hogy

1+ln(16)


[link]



Azt elrontottad, hogy


-2*2^(-1) + 2*1^(-1) = -1 +2 = 1


És nem -1+1

2015. jan. 15. 15:44
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm !!
2015. jan. 15. 16:25