Először is hálás köszönet a segítségekért ,amiket itt kapok!! Ma én tettem fel integrálással kapcsolatos kérdéseket,és kaptam rá válaszokat is ,amiket nagyon köszönök.
Most ezzel a feladattal lenne kérdésem,h mit ronthattam el ? Mert az eredménynek ennyinek kell lennie : 4/3 + 4ln3
2015. jan. 15. 15:31
1/4 A kérdező kommentje:
2015. jan. 15. 15:32
2/4 A kérdező kommentje:
2015. jan. 15. 15:34
3/4 anonim válasza:
A calculator is azt mondja, hogy
1+ln(16)
Azt elrontottad, hogy
-2*2^(-1) + 2*1^(-1) = -1 +2 = 1
És nem -1+1
4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm !!
2015. jan. 15. 16:25